Firma Profili

Yaşaroğulları San.ve Tic.Ltd.Şti.olarak Elektrovision markasıyla sektöründe oldukça önemli başarılara imza atmıştır. Bugün sektördeki sıkı rekabeti geride bırakarak en umut verici ve profesyonel yönetilen güvenlik sistemi firmalarından biri olarak görülebilir. 

Elektrovision, çeşitli sektörlerden uluslararası alanda önde gelen şirketler ile yerel pazarda çözüm ortaklığı kurarak, çok çeşitli olmakla birlikte birbirini tamamlayıcı ürün çeşitliliği ve servis ağını kurmuştur. Gerçekleştirilmiş ve devam eden projelerimiz; konut, ticari yapılar, kuleler, hastaneler, üniversiteler, stadyumlar, oteller, alışveriş merkezleri,kamu projeleri, elektromekanik tesisatlar ve güvenlik projelerini içermektedir. 

Projenin tüm ana unsurları Elektrovision personeli tarafından gerçekleştirilmektedir. Elektrovision, zengin kaynakları doğrultusunda finansal gücü, etkili operasyonel sistemi, üstün nitelikli teknik ve yönetici kadrosu ile birlikte, yeni projelerle ortaya çıkan herhangi bir zorlukta büyüklüğü ve karmaşıklığı ne olursa olsun üstlendiği projede rekabetçi fiyat ve istenilen standartlara uygun olarak taahhüdünü gerçekleştirir. 

Elektrovision, geçmişten kazandığı deneyim ve çözüm üretkenliği ile elektrik ve mekanik tesisat işlerini konut, sanayi ve ticaret gibi bir takım sektörlerde başarı ile tamamlamıştır. 

Elektrovision, çeşitli sektörlerden meslektaşlarıyla ve özel sektörden müşterileriyle güçlü ilişkiler sürdürmektedir.